Atatürk
İFTAR PROGRAMIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İFTAR PROGRAMIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi tarafından organize edilen Geleneksel İftar Programı üst düzey katılımların yaşandığı büyük bir birliktelik ile gerçekleştirildi.

 

Programa TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Abdullah AYAR ve Dernek Genel Müdürü Bayram KİRAZ, ASKF Yönetim Kurulu, İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa DÜZKAYA, Konya ASKF yönetim kurulu,Futbol İl Temsilcisi Tahir TAŞYÜZ, TÜFAD Konya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri,TSYD Konya Şube Başkanı Murat DÖNMEZ, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ahmet ÖZEN ve Futbol Servisi Çalışanları Mehmet ÇETİNBULUT ve Ahmet BAYKAN'ın katıldığı program Konya için birlik ve beraberliğin en güzel duygularla yaşandığı güzel anlara vesile oldu.

 

TFFHGD Konya Şube Başkanı Uğur DOĞAN açılış konuşmasında Birlik, beraberliğin ve paylaşımların en üst duygularla yaşandığı Ramazan Ayımızın son günlerinde bir arada olmanın vermiş olduğu sevinç ile programa teşrif edenlere memnuniyetlerini iletti.

 

Ayrıca programlarından dolayı katılamayan TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI, MHK üyesi Kadir TOZLU ve KONYA ASKF Başkanı Remzi AY’ ın selamlarını iletti.

Daha sonra sıra ile Konya İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa DÜZKAYA ve TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Abdullah AYAR’ ın konuşmaları ile programa devam edildi.

Yapılan konuşmalarda ortaya çıkan ortak kanı bu tablonun Konya için çok önemli olduğu devamının Konya futboluna hakem ve gözlemci camiasına nice güzel başarılar getireceğine bir bütünün ayrılmaz parçaları olunduğuna işaret edildi. Program bir ilk olarak internet üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Dernek Şube tarafından Genel Başkan adına Bölge Sorumlusuna, Genel Başkan Yardımcısına, Dernek Genel Müdürüne, ASKF Başkanına ve İl Hakem Kurulu Başkanına günün anlam ve önemine binaen Şube Başkanı Uğur DOĞAN tarafından Tablo Ve Teşekkür Belgeleri Takdim edildi.

 

Yine Şube Başkanlığınca geçmişte Dernek Başkanlığı yapmış üyelere, Aktif gözlemcilik süresini doldurmuş gözlemcilere, Futbol İl Temsilcisine, TÜFAD Şube Başkanına TSYD Şube Başkanına, Saha Komiserleri Derneği Başkanına Konya futboluna ve hakem camiamıza vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

 Genç, dinamik ve azimli Dernek Başkanı Uğur DOĞAN ve yönetim kurulunun geçmişte camiaya hizmet eden dernek başkanlarını bir araya getirerek ve gözlemciliklerini yaş haddinden dolayı bırakanlara ahde vefa örneği için teşekkür belgeleri ve şilt vererek onore etmesi takdire şayan olarak karşılandı. Böylelikle KONYA da birlik ve beraberlik 320 kişinin katılımı ile tüm TÜRKİYE ‘ye gösterildi.


TFFHGD KONYA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 740 kez görüntülendi.

TFFHGDKONYA