BÜLTENLER
SEZON :
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 2.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
BEYŞEHİR SENTETİK SAHA BEYŞEHİR GÖLSPOR

-
BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) EMRE KARAGEL
(Y) SALİH GEMİCİ
(Y) YAĞMUR ARAL
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ÇUMRA İLÇE STADYUMU ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

-
SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

(H) MEHMET ÖZDİL
(Y) BURAK ARICAN
(Y) MEHMET EMRE AKSU
U16 19.10.2019
Cumartesi
11:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

-
TELEKOMSPOR

(H) İBRAHİM ÖZDEMİR
(Y) MEHMET ÖZGÜÇ
(Y) AHMET AYHAN
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
DUMLUPINAR ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

-
KASIRGASPOR

(H) ÜMİT ASLAN
(Y) EMRE ÜNAL
(Y) MUHAMMED OĞUZHAN TÜRKER
U14 19.10.2019
Cumartesi
15:00
DUMLUPINAR AKŞEHİR MARTISPOR

-
TELEKOMSPOR

(H) FURKAN BAŞARIR
U16 19.10.2019
Cumartesi
14:00
ILGIN STADI ILGIN GENÇLERBİRLİĞİ

-
KONYA 1907 SPOR

(H) İSA YILMAZ
(Y) ALPER MERT HİMYERİ
(Y) İBRAHİM BAYATLI
U16 19.10.2019
Cumartesi
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

-
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) FAHRETTİN USLU
(Y) RAŞİT ÖCAL
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR 1922 KONYASPOR

-
YEŞİLYURTSPOR

(H) DENİZ TARIK KOCADAĞ
(Y) MEHMET SATILMIŞ
(Y) ALEYNA TUZAK
U16 19.10.2019
Cumartesi
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YILDIRIMSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) DİDEM GÜNDÜZ
(Y) MEHMET HAKAN ÖZBAY
(Y) ÖMER FATİH YORGANCILAR
U14 19.10.2019
Cumartesi
11:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN SELÇUKLU İDMAN YURDUSPOR

-
YEŞİL BEYAZ

(H) BAHRİYE MERCAN
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

-
SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR

(H) MEHMET ALİ GÜLKARA
(Y) HÜSEYİN ŞEN
(Y) OĞUZHAN AKIŞ
U16 19.10.2019
Cumartesi
15:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN YILDIZELİSPOR

-
TOKİ İDMAN YURDUSPOR

(H) SAVAŞ BAĞHAN
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

-
MONİVASPOR

(H) HULUSİ AKIRŞAN
(Y) ALİ KARABULUT
(Y) İLYAS KÜÇÜK
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
CİHANBEYLİ İLÇE STADYUMU CİHABNEYLİ BELEDİYESPOR

-
KARAPINAR BELEDİYESPOR

(H) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) İBRAHİM ÖZDEMİR
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
DEREBUCAK HUĞLUSPOR

-
ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

(H) FATİH SOLMAZ
(Y) İSA YILMAZ
(Y) ANIL YILMAZ
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
DUMLUPINAR SELÇUKSPOR

-
KULU BELEDİYESPOR

(H) SELÇUK KEKLİK
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
14:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

-
YENİ DOĞANHİSARSPOR

(H) ŞABAN KARADERİLİ
(Y) ALİ YILDIRIM
(Y) YUNUS KISA
U14 20.10.2019
Pazar
16:00
DUMLUPINAR SELÇUKLU BELEDİYESPOR

-
ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

(H) BURCU MERMER
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
GÖLYAZI STADYUMU GÖLYAZI BELEDİYESPOR

-
ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) EMRE KARAGEL
(Y) RAMAZAN FIRAT ARICAN
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
ILGIN STADI ILGIN BELEDİYESPOR

-
AKÖREN KÜLTÜRSPOR

(H) AHMET RESULOĞLU
(Y) BUĞUR HAN GÜLER
(Y) SAVAŞ BAĞHAN
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
KULU STADI TAVŞANÇALISPOR

-
SELÇUKLU İDMAN YURDUSPOR

(H) MUSTAFA BAYINDIR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) HAYDAR FURKAN SARI
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
S.Ü 15 TEMMUZ STADI SELÇUK ÜNİVERSİTESPOR

-
ERGESSPOR

(H) YUNUS ÇİNİKAYA
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
SARAYÖNÜ İLÇE STADYUMU SARAYÖNÜSPOR

-
EREĞLİ ANADOLUSPOR

(H) MURAT BARDAKCI
(Y) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) MUSTAFA YAĞIZ ANDIÇ
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:30
SEYDİŞEHİR ATATÜRK STADI SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) İSMAİL İNAN
(Y) MEHMET ALİ GÜLKARA
(Y) SEFA KARADÜZ
U14 20.10.2019
Pazar
10:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR 1922 KONYASPOR

-
MERAM KARA KARTALLAR

(H) AHMET KAAN UĞURLU
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

-
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR

(H) METEHAN AYYÜREK
(Y) GÖKHAN YÜKSEL
(Y) MEHMET BÜYÜKYILMAZ
U14 20.10.2019
Pazar
14:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YILDIRIMSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) BURAK ÇAKAR
U14 20.10.2019
Pazar
15:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR ILGIN GENÇLERBİRLİĞİ

-
KASIRGASPOR

(H) RAMAZAN BEKCİ
U14 20.10.2019
Pazar
10:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

-
TOKİ İDMAN YURDUSPOR

(H) BÜŞRA ÇİMEN
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

-
HİLALSPOR

(H) MURAT DURGUTLUOĞLU
(Y) BAHATTİN İPEK
(Y) DENİZ TARIK KOCADAĞ
U14 20.10.2019
Pazar
14:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN 1905 ULTRASLANSPOR

-
ÇUMRA GÜNEŞSPOR

(H) OSMAN KAAN ÜLGER
U14 20.10.2019
Pazar
15:30
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

-
HİLALSPOR

(H) SİNAN ÜNLÜZEYBEK
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
YUNAK İLÇE STADYUMU YUNAKSPOR

-
BOZKIR GENÇLERBİRLİĞİ

(H) ELVAN ÖZTÜRK
(Y) ÜMİT ASLAN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
BEYŞEHİR SENTETİK SAHA BEYŞEHİR GÖLSPOR

-
BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) EMRE KARAGEL
(Y) SALİH GEMİCİ
(Y) YAĞMUR ARAL
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ÇUMRA İLÇE STADYUMU ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

-
SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

(H) MEHMET ÖZDİL
(Y) BURAK ARICAN
(Y) MEHMET EMRE AKSU
U16 19.10.2019
Cumartesi
11:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

-
TELEKOMSPOR

(H) İBRAHİM ÖZDEMİR
(Y) MEHMET ÖZGÜÇ
(Y) AHMET AYHAN
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
DUMLUPINAR ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

-
KASIRGASPOR

(H) ÜMİT ASLAN
(Y) EMRE ÜNAL
(Y) MUHAMMED OĞUZHAN TÜRKER
U14 19.10.2019
Cumartesi
15:00
DUMLUPINAR AKŞEHİR MARTISPOR

-
TELEKOMSPOR

(H) FURKAN BAŞARIR
U16 19.10.2019
Cumartesi
14:00
ILGIN STADI ILGIN GENÇLERBİRLİĞİ

-
KONYA 1907 SPOR

(H) İSA YILMAZ
(Y) ALPER MERT HİMYERİ
(Y) İBRAHİM BAYATLI
U16 19.10.2019
Cumartesi
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

-
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) FAHRETTİN USLU
(Y) RAŞİT ÖCAL
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR 1922 KONYASPOR

-
YEŞİLYURTSPOR

(H) DENİZ TARIK KOCADAĞ
(Y) MEHMET SATILMIŞ
(Y) ALEYNA TUZAK
U16 19.10.2019
Cumartesi
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YILDIRIMSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) DİDEM GÜNDÜZ
(Y) MEHMET HAKAN ÖZBAY
(Y) ÖMER FATİH YORGANCILAR
U14 19.10.2019
Cumartesi
11:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN SELÇUKLU İDMAN YURDUSPOR

-
YEŞİL BEYAZ

(H) BAHRİYE MERCAN
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

-
SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR

(H) MEHMET ALİ GÜLKARA
(Y) HÜSEYİN ŞEN
(Y) OĞUZHAN AKIŞ
U16 19.10.2019
Cumartesi
15:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN YILDIZELİSPOR

-
TOKİ İDMAN YURDUSPOR

(H) SAVAŞ BAĞHAN
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

-
MONİVASPOR

(H) HULUSİ AKIRŞAN
(Y) ALİ KARABULUT
(Y) İLYAS KÜÇÜK
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
CİHANBEYLİ İLÇE STADYUMU CİHABNEYLİ BELEDİYESPOR

-
KARAPINAR BELEDİYESPOR

(H) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) İBRAHİM ÖZDEMİR
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
DEREBUCAK HUĞLUSPOR

-
ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

(H) FATİH SOLMAZ
(Y) İSA YILMAZ
(Y) ANIL YILMAZ
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
DUMLUPINAR SELÇUKSPOR

-
KULU BELEDİYESPOR

(H) SELÇUK KEKLİK
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
14:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

-
YENİ DOĞANHİSARSPOR

(H) ŞABAN KARADERİLİ
(Y) ALİ YILDIRIM
(Y) YUNUS KISA
U14 20.10.2019
Pazar
16:00
DUMLUPINAR SELÇUKLU BELEDİYESPOR

-
ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

(H) BURCU MERMER
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
GÖLYAZI STADYUMU GÖLYAZI BELEDİYESPOR

-
ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) EMRE KARAGEL
(Y) RAMAZAN FIRAT ARICAN
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
ILGIN STADI ILGIN BELEDİYESPOR

-
AKÖREN KÜLTÜRSPOR

(H) AHMET RESULOĞLU
(Y) BUĞUR HAN GÜLER
(Y) SAVAŞ BAĞHAN
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
KULU STADI TAVŞANÇALISPOR

-
SELÇUKLU İDMAN YURDUSPOR

(H) MUSTAFA BAYINDIR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) HAYDAR FURKAN SARI
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
S.Ü 15 TEMMUZ STADI SELÇUK ÜNİVERSİTESPOR

-
ERGESSPOR

(H) YUNUS ÇİNİKAYA
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
SARAYÖNÜ İLÇE STADYUMU SARAYÖNÜSPOR

-
EREĞLİ ANADOLUSPOR

(H) MURAT BARDAKCI
(Y) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) MUSTAFA YAĞIZ ANDIÇ
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:30
SEYDİŞEHİR ATATÜRK STADI SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) İSMAİL İNAN
(Y) MEHMET ALİ GÜLKARA
(Y) SEFA KARADÜZ
U14 20.10.2019
Pazar
10:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR 1922 KONYASPOR

-
MERAM KARA KARTALLAR

(H) AHMET KAAN UĞURLU
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

-
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR

(H) METEHAN AYYÜREK
(Y) GÖKHAN YÜKSEL
(Y) MEHMET BÜYÜKYILMAZ
U14 20.10.2019
Pazar
14:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YILDIRIMSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) BURAK ÇAKAR
U14 20.10.2019
Pazar
15:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR ILGIN GENÇLERBİRLİĞİ

-
KASIRGASPOR

(H) RAMAZAN BEKCİ
U14 20.10.2019
Pazar
10:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

-
TOKİ İDMAN YURDUSPOR

(H) BÜŞRA ÇİMEN
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

-
HİLALSPOR

(H) MURAT DURGUTLUOĞLU
(Y) BAHATTİN İPEK
(Y) DENİZ TARIK KOCADAĞ
U14 20.10.2019
Pazar
14:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN 1905 ULTRASLANSPOR

-
ÇUMRA GÜNEŞSPOR

(H) OSMAN KAAN ÜLGER
U14 20.10.2019
Pazar
15:30
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

-
HİLALSPOR

(H) SİNAN ÜNLÜZEYBEK
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
YUNAK İLÇE STADYUMU YUNAKSPOR

-
BOZKIR GENÇLERBİRLİĞİ

(H) ELVAN ÖZTÜRK
(Y) ÜMİT ASLAN
S.AMATÖR LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
CİHANBEYLİ İLÇE STADYUMU CİHABNEYLİ BELEDİYESPOR

-
KARAPINAR BELEDİYESPOR

(H) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) İBRAHİM ÖZDEMİR
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
DUMLUPINAR SELÇUKSPOR

-
KULU BELEDİYESPOR

(H) SELÇUK KEKLİK
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
GÖLYAZI STADYUMU GÖLYAZI BELEDİYESPOR

-
ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) EMRE KARAGEL
(Y) RAMAZAN FIRAT ARICAN
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
ILGIN STADI ILGIN BELEDİYESPOR

-
AKÖREN KÜLTÜRSPOR

(H) AHMET RESULOĞLU
(Y) BUĞUR HAN GÜLER
(Y) SAVAŞ BAĞHAN
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:30
SEYDİŞEHİR ATATÜRK STADI SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) İSMAİL İNAN
(Y) MEHMET ALİ GÜLKARA
(Y) SEFA KARADÜZ
S.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

-
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR

(H) METEHAN AYYÜREK
(Y) GÖKHAN YÜKSEL
(Y) MEHMET BÜYÜKYILMAZ
1.AMATÖR LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

-
MONİVASPOR

(H) HULUSİ AKIRŞAN
(Y) ALİ KARABULUT
(Y) İLYAS KÜÇÜK
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
DEREBUCAK HUĞLUSPOR

-
ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

(H) FATİH SOLMAZ
(Y) İSA YILMAZ
(Y) ANIL YILMAZ
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
14:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

-
YENİ DOĞANHİSARSPOR

(H) ŞABAN KARADERİLİ
(Y) ALİ YILDIRIM
(Y) YUNUS KISA
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
KULU STADI TAVŞANÇALISPOR

-
SELÇUKLU İDMAN YURDUSPOR

(H) MUSTAFA BAYINDIR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) HAYDAR FURKAN SARI
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
S.Ü 15 TEMMUZ STADI SELÇUK ÜNİVERSİTESPOR

-
ERGESSPOR

(H) YUNUS ÇİNİKAYA
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
SARAYÖNÜ İLÇE STADYUMU SARAYÖNÜSPOR

-
EREĞLİ ANADOLUSPOR

(H) MURAT BARDAKCI
(Y) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) MUSTAFA YAĞIZ ANDIÇ
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
12:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

-
HİLALSPOR

(H) MURAT DURGUTLUOĞLU
(Y) BAHATTİN İPEK
(Y) DENİZ TARIK KOCADAĞ
1.AMATÖR 20.10.2019
Pazar
13:00
YUNAK İLÇE STADYUMU YUNAKSPOR

-
BOZKIR GENÇLERBİRLİĞİ

(H) ELVAN ÖZTÜRK
(Y) ÜMİT ASLAN
U16 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
BEYŞEHİR SENTETİK SAHA BEYŞEHİR GÖLSPOR

-
BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) EMRE KARAGEL
(Y) SALİH GEMİCİ
(Y) YAĞMUR ARAL
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ÇUMRA İLÇE STADYUMU ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

-
SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

(H) MEHMET ÖZDİL
(Y) BURAK ARICAN
(Y) MEHMET EMRE AKSU
U16 19.10.2019
Cumartesi
11:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

-
TELEKOMSPOR

(H) İBRAHİM ÖZDEMİR
(Y) MEHMET ÖZGÜÇ
(Y) AHMET AYHAN
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
DUMLUPINAR ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

-
KASIRGASPOR

(H) ÜMİT ASLAN
(Y) EMRE ÜNAL
(Y) MUHAMMED OĞUZHAN TÜRKER
U16 19.10.2019
Cumartesi
14:00
ILGIN STADI ILGIN GENÇLERBİRLİĞİ

-
KONYA 1907 SPOR

(H) İSA YILMAZ
(Y) ALPER MERT HİMYERİ
(Y) İBRAHİM BAYATLI
U16 19.10.2019
Cumartesi
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

-
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) FAHRETTİN USLU
(Y) RAŞİT ÖCAL
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR 1922 KONYASPOR

-
YEŞİLYURTSPOR

(H) DENİZ TARIK KOCADAĞ
(Y) MEHMET SATILMIŞ
(Y) ALEYNA TUZAK
U16 19.10.2019
Cumartesi
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YILDIRIMSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) DİDEM GÜNDÜZ
(Y) MEHMET HAKAN ÖZBAY
(Y) ÖMER FATİH YORGANCILAR
U16 19.10.2019
Cumartesi
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

-
SEYDİŞEHİR BELEDİYE SANAYİSPOR

(H) MEHMET ALİ GÜLKARA
(Y) HÜSEYİN ŞEN
(Y) OĞUZHAN AKIŞ
U16 19.10.2019
Cumartesi
15:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN YILDIZELİSPOR

-
TOKİ İDMAN YURDUSPOR

(H) SAVAŞ BAĞHAN
U14 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 19.10.2019
Cumartesi
15:00
DUMLUPINAR AKŞEHİR MARTISPOR

-
TELEKOMSPOR

(H) FURKAN BAŞARIR
U14 19.10.2019
Cumartesi
11:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN SELÇUKLU İDMAN YURDUSPOR

-
YEŞİL BEYAZ

(H) BAHRİYE MERCAN
U14 20.10.2019
Pazar
16:00
DUMLUPINAR SELÇUKLU BELEDİYESPOR

-
ÜLKÜM GENÇLİKSPOR

(H) BURCU MERMER
U14 20.10.2019
Pazar
10:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR 1922 KONYASPOR

-
MERAM KARA KARTALLAR

(H) AHMET KAAN UĞURLU
U14 20.10.2019
Pazar
14:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YILDIRIMSPOR

-
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) BURAK ÇAKAR
U14 20.10.2019
Pazar
15:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR ILGIN GENÇLERBİRLİĞİ

-
KASIRGASPOR

(H) RAMAZAN BEKCİ
U14 20.10.2019
Pazar
10:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

-
TOKİ İDMAN YURDUSPOR

(H) BÜŞRA ÇİMEN
U14 20.10.2019
Pazar
14:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN 1905 ULTRASLANSPOR

-
ÇUMRA GÜNEŞSPOR

(H) OSMAN KAAN ÜLGER
U14 20.10.2019
Pazar
15:30
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BELEDİYESPOR

-
HİLALSPOR

(H) SİNAN ÜNLÜZEYBEK

TFFHGDKONYA